Scena dla Malucha

W dniach 16 i 17 maja nasze przedszkolaki wzięły udział a przeglądzie twórczości artystycznej Scena dla Malucha. Możliwość występu i zaprezentowania się na dużej scenie miały zarówno najmłodsze dzieci jak i te trochę starsze. Tegoroczne występy skupiły bardzo dużą ilość przedszkolaków z wszystkich przedszkoli, a świadczy o tym liczba 600 dzieci, które tego roku próbowały swoich sił na scenie. Nasza najmłodsza grupa Wiewiórki zaprezentowała się w inscenizacji „Teatr – magiczne miejsce”, grupa Zajączki (4 latki) zatańczyła rytmiczny „Smerfny taniec”, natomiast grupa Jeżyków wystąpiła w inscenizacji „Rok w przedszkolu”. Wszystkie przedszkolaki dały z siebie wszystko, o czym świadczyły towarzyszące występom emocje. W nagrodę za udział przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.