Święto Flagi

29 kwietnia w naszym przedszkolu obchodziliśmy Święto Flagi. Tego dnia wszystkie przedszkolaki oprócz odświętnego stroju, zaopatrzone zostały w biało czerwone elementy przypominające barwy naszej flagi. Ponieważ pogoda nie sprzyjała, nie udało nam się jak co roku wyjść pod Ratusz. W zamian za to gościliśmy w naszym przedszkolu Włodarza naszej gminy – Burmistrza Bogusława Kmiecia. Dzieci zaprezentowały przygotowane na tę uroczystość tańce i złożyły na ręce Pana Burmistrza okolicznościową wiązankę. To niezwykły dzień dla wszystkich przedszkolaków. Razem z całą społecznością przedszkola mogli poczuć się jak prawdziwa wielka rodzina Polaków których łączą nie tylko tradycja, ale przede wszystkim symbole narodowe, o których pamięć kształtuje się już od najmłodszych lat.