Dzień Marchewki

W piątek 05.04.2019 w naszym przedszkolu królował kolor pomarańczowy. Wszystko za sprawą Dnia Marchewki, który tego dnia obchodziły nasze przedszkolaki. Wspólnemu świetowaniu towarzyszyło hasło: "Dzisiaj jest dzień wyjatkowy, bo zupełnie marchewkowy. Pomarańczowe stroje mamy i do zabawy razem ruszamy". Zajęcia edukacyjne prowadzone w odniesiu do tego warzywa, wprawiły naszych przedszkolaków w doskonałe nastroje. Zagadki, quizy i róznego rodzaju zabawy ruchowe, przynisoł maluchom wiele radości. Największym zainteresowaniem ciesyzły się jednak zawody marchewkowe polegające na sadzeniu i zbieraniu marchewek. Nie mogło zabraknąć marchewkowej piosenki, którą doskonale śpiewali i wyklaskiwali wszyscy uczestnicy tej marchewkowej imprezy.