Teatrzyk "Wesoła szkoła"

4 kwietnia w naszym przedszkolu gościł teatrzyk kukiełkowy ,,Pinokio”  z przedstawieniem „Wesoła Szkoła”. Bohaterowie  spektaklu Ola i Tomek rozpoczęli właśnie swoją przygodę ze szkołą. Pierwszego dnia spotykali na swojej drodze pana policjanta, woźnego, panią dyrektor i higienistkę - od których otrzymali wiele cennych rad i wskazówek. Pomogły one dzieciom dobrze wykonywać swoje obowiązki zarówno w szkole, jak i w domu. W bajce gościli także: pan Kleks i sympatyczny skrzat Witaminka. Dzieci z zainteresowaniem śledziły losy kukiełkowych bohaterów.  Był to spektakl edukacyjny o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, zdrowym odżywianiu i dobrym wychowaniu. Przygody Oli i Tomka podobały się przedszkolakom, czego wyrazem były gromkie brawa.