Mistrzostwa świata w myciu rąk

W piątek 22.03.2019 w naszym przedszkolu zagościł kolor niebieski. Wszystko za sprawą dnia Wody i równoległemu włączeniu się naszej placówki w Mistrzostwa Świata w myciu rąk. Kampania ta organizowana jest przez firmę Higma Service w partnerstwie z marką Tork. Jej zadaniem jest uświadamianie dzieciom w wieku przedszkolnym, jak ważna jest higiena mycia rąk. Dzieci w tym dniu wzięły udział w zajęciach podczas których dowiedziały się między innymi o znaczeniu wody w przyrodzie, poznały rodzaje wód, jej zabarwienie. Podsumowaniem zajęć było umycie rąk zgodnie z mistrzowskim instruktażem który od dziś zawisł w przedszkolnej łazience.