Spektakl "Zaczarowany las"

We wtorek 12.03. dzieci z naszego przedszkola przeniosły się do zaczarowanego lasu. Wszystko za sprawą teatru lalek PINOKIO. Podczas spektaklu ekologicznego „Zaczarowany las” dzieci dowiedziały się między innymi jak żyć w zgodzie z przyrodą oraz w jaki sposób chronić ją przed złym działaniem człowieka. Wszystko za sprawą trzech chłopców którzy  spędzając dzień w lesie, nie potrafili uszanować jego mieszkańców, łamali gałęzie, śmiecili i robili wiele hałasu. Zwierzęta tłumaczyły chłopcom, że należy szanować las i przyrodę. Niestety nie zmienili oni swojego postępowania, za co Duch Lasu dał im solidną nauczkę. W bajce, na szczęście pojawiła się złota rybka, która przemieniła chłopców i zwierzątka.