Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości. Ta wspaniała uroczystość odbyła się w naszym przedszkolu w dniu 22.01.2019. Na wstępie pani dyrektor przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami. W pięknie udekorowanej sali dzieci wraz ze swoimi wychowawczyniami przygotowały piękny program artystyczny. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje wnuki w różnych formach artystycznych. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku. Na koniec dzieci obdarowały ukochanych gości laurkami i życzeniami.