Powiatowy Konkurs Plastyczny "Stworek-Śmieciorek"-rozstrzygnięty!

W dniu 18.01.2019 r.  komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców Powiatowego Konkursu Plastycznego „Stworek-Śmieciorek”, którego organizatorem było nasze przedszkole. Konkurs jest częścią realizowanego przez naszą placówkę projektu  "UCZYMY PRZEDSZKOLAKÓW DZIAŁAĆ PRZECIW ZMIANOM KLIMATU" -"Małe granty dla zrównoważnego rozwoju"-IV edycja.  Zgłoszono 16 prac z 9 przedszkoli publicznych i prywatnych, oddziałów przedszkolnych i szkół podstawowych z naszego powiatu.

Wszyscy uczestnicy wykazali się wielką kreatywnością, zaangażowaniem i starannością w wykonaniu prac.

Poniżej lista laureatów konkursu:

I MIEJSCE -Maciej Chruniak -Ochronka Zgromadzenia Sióstr Służebniczek BDNP Publiczne Przedszkole w Ropczycach

II Miejsce - Aleksandra Adamska -Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Szkodnej

III Miejsce- Maciej Czarnecki -Szkoła Podstawowa im J. Brzechwy w Lubzinie

WYRÓŻNIENIA:

Wiktoria Szpara- Publiczne Przedszkole im. W.Chotomskiej w Kozodrzy

Olga Drozd - Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej nr 1 w Sędziszowie Małopolskim

Magdalena Róg -Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Szkodnej

Gratulujemy nagrodzonym, życząc dalszych sukcesów w twórczości artystycznej i rozwoju osobistym oraz kierujemy podziękowania i gratulacje rodzicom i opiekunom, pod których opieką przygotowane zostały prace konkursowe.

Nagrody dla 6 laureatów i dyplomy za udział dla wszystkich uczestników konkursu można odebrać w siedzibie organizatora tj. Publicznym Przedszkolu nr 1 w Sędziszowie Małopolskim przy ul. 3Maja 21 od dnia 21.01.2019r.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć wszystkich prac w przedszkolnej galerii.