Przedstawienie Mikołajkowe

W środę 19 grudnia dzieci z grupy „Jeżyków” i „Zajączków” oglądały w Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury w Sędziszowie Małopolskim występ pt. „Przedstawienie Mikołajkowe” w wykonaniu podopiecznych Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Sędziszowie Małopolskim. Przedstawienie ukazało dzieciom w formie wesołej ogrom pracy jaką ma Święty Mikołaj i jego pomocnicy Elfy w okresie przedświątecznym, aby zdążyć z prezentami do każdego dziecka. Przedszkolaki gromkimi brawami, radością i uśmiechem nagradzały występy artystów na scenie. Po przedstawieniu na dzieci czekała niespodzianka w postaci przywitanie się z Mikołajem oraz słodycze i pierniczki, którymi częstowały Elfy.