Z życzeniami świątecznymi w Ratuszu

19 grudnia przedszkolaki z grupy „Jeżyków”  i „Zajączków” udały się do Ratusza w Sędziszowie Małopolskim aby złożyć Świąteczne Życzenia Bożonarodzeniowe. Pan Burmistrz Bogusław Kmieć serdecznie przywitał dzieci, a w ramach podziękowań poczęstował przedszkolaki słodyczami oraz przekazał świąteczne życzenia dla całego przedszkola. Wielką niespodzianką było również podarowanie przez Pana Burmistrza każdemu dziecku mikołajkowej czapki z logo i hasłem Sędziszowa Małopolskiego. Na zakończenie miłego spotkania przedszkolaki w mikołajkowych czapkach wraz z Panem Burmistrzem zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie w bańce świątecznej znajdującej się na  skwerze przed Ratuszem.