ROCHY I PRZEDSZKOLAKI DLA NIEPODLEGŁEJ

7 grudnia w piątek dzieci z grupy „Zajączki” i „Jeżyki” oglądały w Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury w Sędziszowie Małopolskim występ pt. „Przedszkolaki dla Niepodległej” zorganizowany przez Publiczne Przedszkole Nr 2 im. Janusza Korczaka w Sędziszowie Małopolskim. Dzieci gromkimi brawami nagradzały taniec „Krakowiak” w wykonaniu grupy „Misie” naszego Oddziału Zamiejscowego w Wolicy Ługowej oraz montaż słowno – muzyczny przygotowany przez Publiczne Przedszkole nr 2, a także tańce narodowe w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca „Rochy”. Występy zarówno młodych jaki i doświadczonych artystów podziwiali rodzice oraz przedstawiciele władz samorządowych.