25 listopada swoje święto obchodzi Pluszowy Miś. Włączając się w obchody tego dnia, dzieci przyszły dziś do przedszkola w towarzystwie swoich pluszowych przyjaciół. Ponadczasowość tych zabawek nie mija, wręcz przeciwnie nadal są symbolem dobra, ciepła i miłości. I właśnie w takiej atmosferze przedszkolaki uczciły pamięć o swoich pluszakach. Nie mogło zabraknąć wspólnej zabawy, tańców oraz ciekawych historii. Jedną z nich było poznanie postaci misia Wojtka - prawdziwego brunatnego niedźwiedzia, który w wieku 3 miesięcy został adoptowany przez polskich żołnierzy II Korpusu Armii Andersa w miejscowości Hamadan w Iranie. Z niecierpliwością czekamy na kolejne misiowe przyjęcie które czeka nas dopiero za rok.