Pasowanie na Przedszkolaka

W środę 21 listopada w naszym przedszkolu odbyła się Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Było to ogromne przeżycie dla wszystkich przedszkolaków, które od września po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Po zaprezentowaniu części artystycznej w której nie zabrakło tańców, piosenek oraz wierszy maluchy złożyły swoje pierwsze przyrzeczenie. W obecności swoich dzieci i grona pedagogicznego ślubowanie złożyli również rodzice. Po złożeniu przyrzeczenia przez dzieci nadszedł czas na „ceremonię” pasowania. Pani Dyrektor Krystyna Surman przy pomocy specjalnego ołówka pasowała każde dziecko na prawdziwego przedszkolaka. Na pamiątkę tego wydarzenia maluchy otrzymały pamiątkowy dyplom oraz książkę.