Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

20 listopada to ważna data dla wszystkich dzieci, bowiem tego dnia przypada rocznica uchwalenia najważniejszego dokumentu stanowiącego o prawach najmłodszych - Konwencji o prawach dziecka. Jest to moment, kiedy uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa. W związku z obchodami tej rocznicy tego dnia w naszym przedszkolu dominował kolor niebieski, kolor gwarantujący prawa wszystkim dzieciom. Podczas wspólnych zajęć dzieci z grupy Jeżyków, Zajączków i wiewiórek zapoznały się z prawami dziecka. Wzięły również udział w Quizie dydaktycznym „Moje prawa” oraz zabawach ruchowych i wspólnych tańcach.