Przedszkolaki dla Niepodległej

W piątek 9 listopada z wybiciem godziny 11.11  wszystkie przedszkolaki wraz z pracownikami i zebranymi rodzicami wspólnie odśpiewali Hymn Polski w ramach akcji „Rekord dla Niepodległej” zorganizowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Był to również dzień uroczystych obchodów świętowania setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Z tej okazji dzieci z grupy Jeżyków zorganizowały przedstawienie pod hasłem „Przedszkolaki dla Niepodległej”. Montaż słowno-muzyczny przygotowany przez starszaków wprowadził zebranych gości oraz młodszych kolegów w klimat zbliżających się obchodów 11 listopada. Uroczystość była również okazją do rozstrzygnięcia konkursu plastycznego „Moja mała Ojczyzna”. Prace dzieci będzie można oglądać w kąciku regionalnym w naszym przedszkolu.