PRZEGLĄD ARTYSTYCZNY "Podkarpackie Wędrówki"

W dniu 14.09.2018r. dzieci z grupy „Jeżyki” wzięły udział w Przeglądzie Artystycznym dla przedszkolaków – wydarzeniu w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa. Imprezę zorganizowało Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzic w Centrum Handlowym Plaza Rzeszów. Przedszkolaki wspierane na scenie przez swoje panie i niektórych Rodziców recytowały 3 wierszyki z książek „Podkarpackie wędrówki” prezentujących dziedzictwo kulturowe na Podkarpaciu. Obejrzały również występy dzieci z innych przedszkoli związane z ciekawymi obiektami i miejscami w naszym województwie. Każdy uczestnik przeglądu otrzymał torebkę z nagrodami. Na zakończenie części artystycznej wszyscy ustawili się do pamiątkowego zdjęcia. Następnie odbyły się zabawy przy muzyce. Dostarczyły one dzieciom również wiele radosnych przeżyć, o czym świadczył aktywny udział w tańcach i wesołe, głośne okrzyki. Wyjazd autokarem na występy na pewno na długo pozostanie w pamięci dzieci przyjemnym wspomnieniem.