Święto Rodziny / Pożegnanie przedszkola w gr. Jagódek

W środę, 20 czerwca w grupie "Jagódek" odbyła się niecodzienna uroczystość, na której dzieci przywitały rodziców i bliskich, panią Dyrektor i swoje panie zatańczonym polonezem. W pierwszej części każde dziecko dziękowało mamusi i tatusiowi za miłość i opiekę recytując wiersze i śpiewając piosenki oraz przedstawiły inscenizację "W krainie baśni". W kolejnej części imprezy dzieci na wesoło pożegnały się z przedszkolem i odebrały z rąk pani dyrektor i wychowawczyń Dyplomy ukończenia przedszkola oraz swoje pierwsze słowniki ortograficzne. Wysłuchały również życzeń na dalszy etap edukacji w szkole; wielu sukcesów w nauce i sporcie, radości z osiąganych celów i wysokiego poczucia własnej wartości.