Spektakl teatralny "Wakacjolandia"

29 maja dzieci z grupy Jagódek wzięły udział w akcji promującej wykorzystanie numeru alarmowego 112 organizowanej przez Wojewodę Podkarpackiego Ewę Leniart. W ramach wyżej wymienionej edukacji dla bezpieczeństwa w sali widowiskowej Domu Kultury w Sędziszowie Małopolskim odbył się spektakl teatralny w wykonaniu aktorów Teatru Arkanada. Podczas spektaklu przypomniane zostały podstawowe zasady bezpiecznego wypoczynku. Przedstawienie opowiadało o rodzeństwie, które zostało przeniesione do magicznej krainy "Wakacjolandia". Dzieci przeżyły tam wiele pouczających przygód i spotkań z ciekawymi postaciami, które przybliżyły im zasady stosowania numeru alarmowego 112 oraz pokazały jak należy zachowywać się podaczas wakacyjnych wypraw.