Z okazji Dnia Dziecka 8 czerwca w piątek w słoneczny poranek dla wszystkich dzieci        w ogrodzie przedszkolnym po śniadaniu czekało mnóstwo niespodzianek. Przy dźwiękach przebojów prezentowanych przez Tosię i Dyzia – animatorów firmy „ANIMINEK” z Ropczyc przedszkolaki rozpoczęły wesołą zabawę. Bogaty program zabaw sprawił, że żadne dziecko się nie nudziło. Dzieci bawiły z Tosią chustą animacyjną, uczestniczyły w konkursie na najpiękniejszy taniec oraz chłopcy i dziewczynki jako dwie drużyny wzięły udział w konkurencji przeciąganie liny, która sprawiła dzieciom mnóstwo radości. Równie wielką atrakcją dla dzieci było powitanie MARSHALLA – pieska z bajki Psi Patrol. Podczas przerwy przedszkolaki były częstowane wodą mineralną i ulubionymi smakołykami: popcornem i watą cukrową. Kolejnymi niespodziankami dla dzieci były: bańki mydlane, śnieg oraz malowanie pięknych wzorów na rączkach. Na zakończenie wspólnej zabawy dzieci otrzymały baloniki oraz lizaczki. Uśmiech na twarzach dzieci i euforia były potwierdzeniem wspaniałej zabawy.

Dziękujemy serdecznie Radzie Rodziców za zorganizowanie zabawy z okazji  Dzień Dziecka.