ZAJĘCIA PRZYRODNICZE

Dnia 6 czerwca w środę gościliśmy w naszym przedszkolu panią Monikę, mamę dziewczynki z grupy „Zajączki”. Najmłodsze przedszkolaki wzięły udział w zajęciach          o tematyce przyrodniczej zorganizowanej w ogrodzie przedszkolnym. Pani Monika zapoznała przedszkolaki z pracą ogrodnika, narzędziami ogrodniczymi, z nazwami kwiatów oraz ich budową. Największą atrakcją dla dzieci było wspólne sadzenie do skrzynek tui i kwiatów. Przedszkolaki obiecały dbać i pielęgnować kwiaty, a dodatkową niespodzianką dla każdego dziecka, było otrzymanie od pani Moniki sadzonki poziomek. Dziękujemy serdecznie pani Monice za miłe spotkanie i żywą lekcję przyrody.