Dzień Matki

Dzień Matki to wspaniały, choć krótki czas zarówno dla mam jak i ich pociech, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu. Czas, który mogą spędzić tylko ze sobą, bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień. W naszym przedszkolu uroczystość ta odbyła się 24 maja. Zostały na nią zaproszone mamusie dzieci z grup „Jeżyki” i „Zajączki”. Przedszkolaki po przywitaniu gości przedstawiły mamom specjalnie dla nich przygotowany program artystyczny (wiersze, piosenki, inscenizację, taniec) prezentując przy tym swoje talenty wokalne, aktorskie, recytatorskie i taneczne. Słowami wierszy oraz piosenek wyraziły miłość i wdzięczność  za matczyną dobroć, cierpliwość i za serce, które tak wspaniałomyślnie wybacza. Wraz z życzeniami wręczyły laurki i własnoręcznie pomalowane kwiatki. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem.