W dniach 17 i 18 maja dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w IV Gminnym Przeglądzie Twórczości Artystycznej Przedszkoli „Scena dla Malucha” pod hasłem „Przedszkolaki dla Niepodległej”. Przegląd ten został zorganizowany przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Sędziszowie Młp. i Stowarzyszenie Dziedzictwa Filtracji             i Motoryzacji w Sędziszowie Młp. W imprezie udział wzięło ponad 20 grup z okolicznych placówek. Mali artyści już po raz czwarty mieli okazję zaprezentować na dużej scenie swoje zdolności, umiejętności i talenty, zarówno wokalne, taneczne jak i aktorskie. Dla wszystkich dzieci było to wielkie przeżycie pełne wrażeń i emocji. Grupa najmłodsza „Zajączki” przygotowała układ taneczny do piosenki „Jesteśmy Polką i Polakiem”. Grupa „Jeżyki” zatańczyła „Warszawską poleczkę”. Najstarsze „Jagódki” zaprezentowały montaż słowno-muzyczny pt. „Niepodległość w oczach dziecka”. Ponadto każda grupa przygotowała wspólną pracę plastyczną pt. „Pocztówka dla Niepodległej”. Dzieci za swoje występy otrzymały pamiątkowe dyplomy, nagrody i słodycze.