WIELKA WYGRANA W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE WADERA!!!

30 listopada 2015r. przedszkolaki z Publicznego Przedszkola nr 1             w Sędziszowie Małopolskim otrzymały specjalną przesyłkę. Były nią klocki, auta, trasy edukacyjne, domki dla lalek, zestawy naczyń firmy WADER o łącznej wartości 1151,16zł.
Otrzymane zabawki są nagrodą za wygraną w ogólnopolskim konkursie plastycznym           pt.: „Fabryka zabawek – Jak według Ciebie ona wygląda?. Spośród ponad 500 nadesłanych prac organizator konkursu firma Wader-Woźniak nagrodziła 20 przedszkoli za kreatywność
i pomysłowość. Publiczne Przedszkole nr 1 z Sędziszowa Małopolskiego znalazło się na liście laureatów za sprawą 4 chłopców z grupy Wiewiórek – Michałka, Adasia, Alka              i Maciusia.
    Dzięki wygranej przedszkole po raz pierwszy bierze udział w IV edycji akcji Wadera pod hasłem „Sprawdzone przez przedszkolaków”. Przedszkolaki to najbardziej wymagający testerzy, żadne laboratorium nie daje tak miarodajnych wyników. Zabawki czekają więc srogie boje: zgniatanie, wyginanie, rozciąganie, a to zaledwie niektóre z prób wytrzymałościowych, którym zostaną poddane. Dzieci same ocenią czy zabawki są solidnie wykonane, interesujące i czy spełniają ich oczekiwania. Po okresie testowym przedszkolaki z pomocą nauczyciela przekażą producentowi własne wrażenia i uwagi dotyczące testowanych produktów.