WIELKANOCNY KONKURS

We wtorek 27 marca odbyło się rozstrzygnięcie przedszkolnego konkursu plastycznego pt. „Wielkanocny konkurs” zorganizowanego przez Panie z Rady Rodziców. Dzieci wraz ze swoimi rodzicami wykonały przepiękne, ciekawe, kolorowe i pomysłowe prace plastyczne takie jak: pisanki, baranki, koszyczki, dekoracje świąteczne i kartki wielkanocne, wkładając w ich wykonanie wiele serca. Uczestnicy konkursu otrzymali piękne książki ufundowane przez Radę Rodziców, za które w imieniu dzieci serdecznie dziękujemy, a wszystkie przedszkolaki dostały drobny upominek w postaci lizaka, co sprawiło dzieciom równie wiele radości.