Bal Karnawałowy 2018

Karnawał to czas wspaniałej i radosnej zabawy. W czwartek 25 stycznia, po śniadaniu, w naszym przedszkolu odbyła się zabawa karnawałowa, w której uczestniczyły wszystkie przedszkolaki wraz ze swoimi wychowawczyniami. Na ten dzień sala „Jagódek” zamieniła się w salę balową, pięknie udekorowaną balonami. Dzieci przybyły w pięknych i pomysłowych strojach, wcielając się w różne postacie. Na parkiecie pojawiły się księżniczki, piraci, wróżki, batmany, spidermany, aniołki, rycerze i różne zwierzątka. Wiele śmiechu było podczas tańca z balonami i bańkami mydlanymi. Przy błysku profesjonalnego oświetlenia i dźwiękach największych przebojów prezentowanych przez Tosię i Dyzia - animatorów firmy „ANIMINEK” z Ropczyc, wszyscy bawili się doskonale. Bogaty program zabaw sprawił, iż żadne dziecko się nie nudziło. Był pokaz strojów karnawałowych, zabawy z chustą animacyjną, rzucanie piłeczek do celu, przejście przez magiczny tunel, malowanie twarzy i wiele innych. Każde z dzieci otrzymało balonik. W przerwie, dzieci udały się do swoich sal na słodki poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców. W tym dniu nie brakowało wielu emocji, radości, euforii. Tego typu bale są atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki. Wspólna zabawa przy muzyce rozwija u nich inwencję twórczą i pozwala bardziej zintegrować środowisko przedszkolne. Wspomnienia z tego balu na długo pozostaną w naszej pamięci.