Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla Babć i Dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Dla swych wnuków mają zawsze czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze lepiej rozumieją, a przede wszystkim bezgranicznie kochają. Dla nich wnuczęta są radością życia. Dlatego w podzięce za ich wielkie serce, w piątek 19 stycznia w grupie „Jagódek” odbyło się uroczyste spotkanie z Babciami i Dziadkami. Pani Dyrektor witała ciepłymi słowami szanownych gości, składając im serdeczne życzenia. Seniorzy mogli podziwiać umiejętności swych wnuków prezentujących tańce, wiersze oraz piosenki. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem i wielkimi brawami dziękowali za występy. Na koniec wszystkie wnuczęta obdarowały swoje Babcie i Dziadków własnoręcznie przygotowanymi laurkami z życzeniami. Dopełnieniem uroczystego spotkania był słodki poczęstunek. Atmosfera była uroczysta, podniosła i pełna radości.