SPOTKANIE ZE ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM

Wizyta Świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci i radosny dzień w roku. 6 grudnia wszystkie przedszkolaki już od samego rana z wielką niecierpliwością oczekiwały na przybycie miłego Gościa z Dalekiej Północy. Dzieci bardzo serdecznie powitały Świętego Mikołaja, który przyjechał do przedszkola wozem strażackim. Wspólnie recytowały wierszyki i śpiewały piosenki przygotowane jako niespodzianka dla Mikołaja.

Podczas spotkania Święty Mikołaj wręczył dzieciom wspaniałe prezenty oraz życzył wszystkim zdrowych i radosnych świąt Bożego Narodzenia. Przedszkolaki podziękowały Świętemu Mikołajowi za upominki, które sprawiły im wiele radości i poprosiły, by nie zapomniał i odwiedził ich za rok.