Akcja Bliżej Pieska

W ramach ogólnopolskiego projektu „BLIŻEJ PIESKA” nasze przedszkole nawiązało kontakt ze schroniskiem „Przytul Psiaka” w Ropczycach. Przeprowadzono zbiórkę karmy dla psów i kotów. Zgromadzony pokarm przekazany został do w/w schroniska. Dziękujemy wszystkim Rodzicom, który włączyli się do akcji. Odbyło się również spotkanie z panią weterynarz pracującą w schronisku. Wygłosiła ona pogadankę na temat opieki nad zwierzętami domowymi i konieczności pomagania im, szczególnie w okresie zimy. Dzieci miały okazję podzielić się swoimi doświadczeniami dotyczącymi opieki nad zwierzątkami mieszkającymi w ich domach.