W fabryce bombek

W dniu 20.11.2017 r. przedszkolaki z grup "Jeżyków" i "Jagódek" pojechały autokarem do fabryki bombek w Rzeszowie. Poprzez bezpośrednią obserwację poznały proces powstawania bombek choinkowych od dmuchania szklanych rurek poprzez srebrzenie, dekorowanie oraz pakowanie. Najbardziej podobały im się prezentowane przez pracownice firmy ROMEX gotowe już, ręcznie malowane duże bombki przedstawiajace różne zwierzęta - koty, żyrafę, pająka itp. oraz postacie bajkowe. Każde dziecko na pamiątkę pobytu w fabryce otrzymało bombkę z własnym imieniem. Wycieczka dostarczyła dzieciom niezapomnianych wrażeń i wprowadziła w atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.