Teatr "Bazyl"

We wtorek 7 listopada do naszego przedszkola zawitali aktorzy teatru BAZYL z Rzeszowa, którzy przedstawili spektakl teatralny pt. "Zaginiony.pl". Głównym bohaterem teatrzyku był chłopiec o imieniu Frank, który uwielbiał grać w gry komputerowe. Ciągłe, wielogodzinne siedzenie przed komputerem sprawiło, że nie miał czasu na wspólne zabawy z przyjaciółką Mery. Pewnego razu, chłopcu przyśniła się księżniczka z jego ulubionej gry komputerowej "Obudź księżniczkę". Tej właśnie nocy Frank zrozumiał, że to Mery jest jego najlepszą przyjaciółką, a komputer nigdy nie zastąpi przwdziwych przyjaciół. Dzięki tej bajce dzieci mogły poznać ogromną wartość przyjaźni, o którą należy zawsze dbać.