Spektakl teatralny

W czwartek, 21 września grupa teatralna "Fiku-miku" z Kolbuszowej zaprezentowała naszym wychowankom spektakl "Pinokio". Teatrzyk jak zawsze sprawił wszystkim dużą przyjemność, ale szczególnnie przeżywały go dzieci pierwszy rok uczęszczajace do przedszkola. Z zaciekawieniem śledziły przygody i perypetie drewnianego pajacyka, który bardzo chciał zostać prawdziwym chłopcem. Przedstawienia kształtują w przedszkolakach wrażliwość, umiejętność odróżniania dobra od zła, gotowość do oceny postępowania bohaterów, rozbudzają zainteresowania teatralne i artystyczne a związane z nimi przeżycia pozostają na długo w dziecięcej pamięci.