Wizyta policjanta

W dniu 19.09.2017 r., przedszkolaków odwiedził p. Patro - dzielnicowy okolic naszego przedszkola. Wygłosił on pogadankę na temat "Bezpieczna droga do przedszkola". Dzieci poznały podstawowe zasady poruszania sie po chodniku i przechodzenia na drugą stronę ulicy. Policjant omówił również sposoby bezpiecznego podróżowania samochodem oraz właściwego zachowania się w razie ataku groźnego psa.  Poruszył również problem zachowania ostrożności w kontaktach z osobami obcymi. Dzieci utrwaliły numery alarmowe, miały okazję porozmawiania z policjantem. Największą atrakcją było oglądanie samochodu policyjnego i jego wyposażenia.