Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

W sobotę, 16 września cała społeczność naszego Przedszkola zebrała się w sali gimnastycznej SP Nr 2 aby świętować Dzień Przedszkolaka. Pani Dyrektor Krystyna Surman powitała zebranych gości, naszych wychowanków wraz z rodzicami i rodzeństwem, a nauczyciele i pracownicy rozbawili wszystkich przygotowanym przez siebie spektaklem "Trzy świnki". W niekonwencjonalny i pełen humoru sposób przedstawili wartość pracowitości, rozsądku, współdziałania i respektowania norm społecznych i zasad bezpieczeństwa. Po słodkim poczęstunku dzieci zostały zaproszone do radosnej zabawy przy znanych przebojach przez niecodziennych wodzirejów- Tosię, Zosię, Dyzia i Myszkę Miki z grupy Animinek. Tańce, hulanki i swawole przebiegały wśród kaskad sztucznego śniegu i tysięcy mydlanych baniek. Wszyscy bawili się świetnie, a zdjęcia z tej udanej imprezy zostaną umieszczone w naszej Galerii:)