DNI OTWARTE

Rozpoczęcie edukacji przedszkolnej to ważny moment w życiu dziecka i jego rodziców. Stanowi często pierwszą okazję do kontaktu z grupą społeczną. Aby ułatwić dzieciom proces przyszłej adaptacji i już teraz zapoznać z nowym miejscem, jakim jest nasze przedszkole, zapraszamy na dni otwarte:

24.08.2017r. tj. czwartek - w godz.  od  9.00 do 11.00 zapoznanie się z pomieszczeniami  przedszkola  oraz zabawy w sali zajęć i ogrodzie przedszkolnym.

25.08.2017r. tj. piątek  o godz.  9.00 zajęcia edukacyjne w sali zajęć, a po ich zakończeniu do godz. 11.00 możliwość zabawy w ogrodzie przedszkolnym pod opieką rodzica; rozmowy z wychowawcą.

W trakcie trwania dni otwartych będzie można dokonać wpłaty na wyprawkę plastyczną u wychowawców poszczególnych grup.

Czekamy na Was,  do miłego zobaczenia!!!