Pożegnamy przedszkole, pokłonimy się szkole. Nową drogą pójdziemy odważnie...

„Dzieciństwo ma zaledwie kilka lat
i krótkie spodnie w kratkę.
Na twarzy uśmiech, we włosach wiatr,
A w buzi czekoladkę.”

22 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego i pożegnanie starszaków, którzy od września wstąpią w szkolne progi. Uroczystość ta miała szczególny charakter, ponieważ była połączona ze Świętem Rodziny - Dniem Mamy i Taty. Dzieci z grupy "Wiewiórek" przygotowały program artystyczny dla Rodziców, w którym zaprezentowły swoje umiejętności nabyte w naszym przedszkolu. Śpiewały piosenki, recytowały wiersze, a także odbył się pokaz układów tanecznych przygotowanych na ten dzień. Dzieci w ostatnim swym występie, w zagranym przez siebie przedstawieniu powróciły w scenach do lat minionych, kiedy chodziły do młodszych, przedszkolnych grup, czyli: maluchów, średniaków i starszaków. Dzieci wyruszają w kolejną podróż zwaną szkołą. Mamy nadzieję, iż czas spędzony w murach naszego przedszkola będą wspominały z drżniem serca. Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody jaką jest przecież dorastanie. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam drogie sześciolatki – POWODZENIA W SZKOLE!