Piknik z okazji Dnia Dziecka

W środę 7 czerwca, odbył się Piknik z okazji Dnia Dziecka dla naszych przedszkolaków, który został zorganizowany przez Radę Rodziców. Po śniadaniu wszyscy udaliśmy się do ogrodu przywitać Tosię, Zosię i Dyzia - animatorów z firmy "Animinek" z Ropczyc, którzy przygotowali dla nas wiele atrakcji m.in.: pokaz baniek mydlanych, sztucznego śniegu, tanecznej animacyjnej zumby z rekwizytami animacyjnymi, w której dzieci chętnie brały udział. Odwiedziła nas także Myszka Minnie. Dyzio częstował przedszkolaków watą cukrową z różowiutkiej maszyny, a także popcornem. Na koniec spotkania wszyscy otrzymali kolorowe balony dziewczynki – serca, chłopcy – miecze, z którymi zatańczyli balonowy taniec. Wszyscy dobrze się bawili biorąc udział w różnych zabawach, śpiewając i tańcząc do znanych przebojów dziecięcych. Było wspaniale, radośnie i kolorowo. Z twarzy dzieci nie schodził uśmiech. Cudownie było widzieć zadowolone i szczęśliwe buzie naszych przedszkolaków.