Wycieczka do sklepu Majster

1 czerwca już od samego rana w naszym przedszkolu rozbrzmiewał śmiech dzieci. Pogoda dopisała, więc zaraz po śniadaniu przedszkolaki z okazji Dnia Dziecka wyruszyły na wycieczkę do sklepu Majster w Sędziszowie Młp. Dzieci zostały miło powitane przez pracowników sklepu, którzy pokazali nam liczne zwierzęta: króliki, chomiki, świnki morskie, kameleona, szynszyla i węże oraz różne gatunki rybek akwariowych. Dzieci dowiedziały się wiele o gadach, ptakach, ssakach i rybach akwariowych. Niektóre z nich mogli pogłaskać. Każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy dyplom. Dzieci wróciły z wycieczki bardzo zadowolone. Koszty wycieczki pokrył sklep „Majster” za co serdecznie dziękujemy.