Wizyta Biskupa

W poniedziałek 22 maja, w ramach wizytacji duszpasterskiej mieliśmy zaszczyt gościć w progach naszego przedszkola Biskupa Rzeszowskiego Edwarda Białogłowskiego. Jego wizyty oczekiwaliśmy z radosną niecierpliwością. Biskupowi towarzyszyli proboszcz parafii pw. Narodzenia NMP w Sędziszowie Młp. ks. Ryszard Lis oraz dziekan ks. Krzysztof Gac. Dostojnego gościa dzieci przywitały piosenką. Następnie zaprezentowały ktrótki program artystyczny, który specjalnie przygotowały na tą okazję. Ksiądz Biskup podziękował za ciepłe przyjęcie, podarował przedszkolakom Biblię, obraz Matki Bożej Fatimskiej, pamiątkowe obrazki oraz słodkości. Wszystkich zebranych obdarzył pasterskim błogosławieństwem.