Obchody Dnia Flagi

Aby dobrze wychować dzieci w duchu patriotyzmu i związanymi z nim wszelkimi wartościami, wskazanym jest, aby już od najmłodszych lat dzieci miały możliwość uczestniczenia bezpośrednio, bądź pośrednio w różnych uroczystościach o charakterze patriotycznym. Przy takich okazjach dzieci  uczą  się szacunku dla symboli narodowych oraz poczucia dumy z przynależności narodowej. W piątek, nasze przedszkolaki obchodziły ŚWIĘTO FLAGI, które przypada na 2 maja. Jak co roku dzieci udały się z flagami w dłoniach pod ratusz aby złożyć kwiaty pod tablicami upamiętniającymi tych, którzy zginęli w obronie Ojczyzny. Dzieci zaśpiewały piosenkę :Jesteśmy Polką i Polakiem" oraz recytowały wiersz W. Bełzy "Katechizm polskiego dziecka".