We wtorek 21 marca nasze przedszkolaki przywitały wiosnę! W przedszkolu od rana się zieleniło – dzieci ubrane w kolorach wiosny, śpiewem i tańcem żegnały zimę. Jesteśmy pewni, że głośno śpiewane piosenki usłyszała Pani Wiosna i zimie już wrócić nie pozwoli. Dzieci ze wszystkich grup przygotowały wokalne prezentacje, które towarzyszyły podczas spaceru, na którym wspólnie szukaliśmy oznak wiosny. Nowa pora roku zawitała ciepłymi promykami słońca i pierwszymi wiosennymi kwiatami. W drodze powrotnej dzieci obserwowały gniazdo bocianie, które niestety jest jeszcze puste. Codzienne spacery na pewno pozwolą nam zaobserwować kiedy pojawią się jego mieszkańcy. Po powrocie do swoich sal, dzieci wykonały prace plastyczne o tematyce wiosennej i wesoło bawiły się przy muzyce i pląsach.