KONKURS RECYTATORSKI

"PRZEDSZKOLNE SMYKI RECYTUJĄ ULUBIONE WIERSZYKI"

Dzieci pewnie czujące się podczas wystąpień, dysponujące dobrą pamięcią i wyrazistą mową zachęcamy do przygotowania w domu, pod kierunkiem rodziców, wiersza- niespodzianki. Prosimy, by wiersz miał co najmniej 12 wersów i nie wynikał z przedszkolnego programu.

Chętnych do udziału zapraszamy do zgłoszenia się u nauczycielki "Wiewiórek" - p.Bernadki Przypek i podanie tytułu oraz tekstu utworu, w celu wykluczenia powtórzeń repertuaru. Jeśli dany utwór został już zgłoszony, prosimy o wybranie innego.

Konkurs odbędzie się w ostatni tydzień kwietnia.

Liczymy na duże emocje i niepowtarzalne przeżycia! Powodzenia!