Podziękowania dla Rodziców

Podsumowując akcję Książka dla szpitala, z przyjemnością informujemy, że dzięki Państwa zrozumieniu, zaangażowaniu i dobrej woli, udało nam się zebrać i przekazać małym pacjentom oddziału dla dzieci dębickiego szpitala : pluszaki, wiele układanek i gier edukacyjnych, książki dla dzieci, kolorowanki i zestawy papierów kolorowych, kredki i flamastry oraz plastelinę. Serdecznie dziękujemy Darczyńcom w imieniu własnym i dzieci przebywających w szpitalu ! Mamy nadzieję, że trudny okres choroby i pobytu w szpitalu, stanie się choć trochę milszy, weselszy i mniej stresujący. Życzymy im i Państwu dużo zdrowia !