Dzień Dinozaura

SZANOWNI RODZICE

Każdy miesiąc w przedszkolu jest pełen niespodzianek, a także okazji do zdobywania wiedzy o świecie...

„DZIEŃ DINOZAURA”
                                                27.02. (poniedziałek)

Dzień Dinozaura jest doskonałą okazją do przypomnienia sobie wiadomości o tych niezwykłych mieszkańcach Ziemi, o ich zwyczajach oraz cechach szczególnych.

Prosimy o ubranie dzieci tego dnia w kolorze zielonym, ewentualnie brązowym. Mile widziane będą dowolne akcesoria na ubraniu, przyszyty ogon dinozaura, papierowa opaska z jego sylwetą itp. Liczymy na Państwa kreatywność!

Każdy przedszkolak może w tym dniu przynieść do przedszkola swoje ulubione zabawki-dinozaury (figurki, pluszaki, puzzle, książki) itp.