Poznajemy zawody Rodziców

W dniu 20. 02. 2017 r., gościliśmy w przedszkolu tatę Zuzi z grupy "Wiewiórek" - pracownika firmy budowlanej "Keller". Dzieci wysłuchały pogadanki na temat prac wykonywanych przez tą firmę na całym świecie. Oglądały akcesoria pracownicze: kask, kamizelki odblaskowe, okulary ochronne, buty z metalową wkładką oraz poznały ich przeznaczenie. Duże zainteresowanie - szczególnie wsród chłopców wzbudziły prospekty przedstawiające maszyny budowlane i prowadzone przez w/w firmę prace budowlane. Przedszkolaki miały również okazję zadawania pytań, na które p. Dominik chętnie i z zaciekawieniem odpowiadał. Na pamiątkę spotkania dzieci otrzymały firmowe gadżety. Dziękujemy za miłe spotkanie.