Cyrk Cascada

9 lutego, w czwartkowe przedpołudnie zawitali do nas prawdziwi cyrkowcy: Pani Natalia i Pan Czesław z Agencji Artystyczno - Cyrkowej "Cascada". Wszystkie dzieci - począwszy od maluchów aż do starszaków, z zapartym tchem śledziły występy pary cyrkowców. Pokaz artystyczny zawierał m.in. pokaz żonglerki, akrobacje, iluzję, taniec z obręczami, było też chodzenie po kawałkach szkła oraz pokaz z ogniem. Przedszkolaki były zachwycone zabawnym i trochę nieporadnym clownem Cześkiem, a także jego wspaniałą pomocnicą. Zaprosili także nasze przedszkolaki do wspólnych występów. Szczególnie dużo emocji wzbudził królik, którego dzieci mogły dotknąć.Uśmiechnięte lub otwarte ze zdziwienia buzie naszych Przedszkolaków mówiły same za siebie. Tyle wrażeń i emocji jakie dzieci przeżyły podczas występ Cyrku Cascada nie doświadczyliśmy już dawno!Przedszkolaki doskonale się bawiły, oglądając występy cyrkowców i nagrodziły artystów gromkimi brawami!