Ach, co to był za bal...

Karnawał to czas balów, maskarad i zabaw. W czasie karnawału bawią się nie tylko dorośli. W dniu 14 stycznia odbył się długo wyczekiwany przez dzieci Bal Karnawałowy. Wszystkie przedszkolaki były przebrane w piękne stroje balowe i zamieniły się w królewny, wróżki, biedronki, pszczoły, myszki Miki, kowboje, supermanów, batmanów, piratów oraz wiele innych postaci z bajek. Wystrój sali wprowadził wszystkich w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Przebierańcy świetnie się bawili, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wszystkim tym zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, rodziców oraz pań nauczycielek. Podczas zabawy wybrano Króla i Królową Balu. Na zakończenie imprezy zrobione zostały pamiatkowe zdjęcia grupowe. Bal dostarczył wszystkim wiele  radości. My, dorośli, patrząc na zabawę dzieci, możemy uczyć się od nich spontaniczności i radości życia. Następny bal karnawałowy już za rok... ! Zapraszamy do galerii zdjęć.