W środę 11-go stycznia odwiedził nas niezwykły gość: pisarz, fotograf, poeta i malarz – Wojciech Ulman, który chętnie opowiadał o swojej pasji pisania, fotografowania, malowania. Spotkanie prowadzone było w formie interaktywnej. Podczas prezentacji zdjęć własnego autorstwa recytował do nich wierszyki, przy okazji zadawał mnóstwo pytań i opowiadał ciekawostki dotyczące przyrody. Poeta, prezentował również bajki niezwiązane z fotografią tworząc razem z dziećmi inscenizacje do nich. Dzieci z ciekawością i zainteresowaniem słuchały artysty. Na zakończenie spotkania wszystkie przedszkolaki otrzymały książeczki z dedykacją autora.