Pieczemy świąteczne pierniki / Wigilia

Świąteczny nastrój zapanował w przedszkolu 22 grudnia, kiedy to dzieci i wszyscy pracownicy przedszkola spotkali się na wspólnej Wigilii. Wspaniałym momentem było dzielenie się opłatkiem , składanie sobie świątecznych życzeń i śpiewanie kolęd. Cała uroczystość przebiegła w bardzo miłej atmosferze, wywołując radość i uśmiech na twarzach dzieci. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, lecz również, co najważniejsze wzmacniają bliskie i serdeczne relacje.

PIECZEMY ŚWIĄTECZNE PIERNICZKI