Wizyta Św. Mikołaja

Wtorek 6 grudnia już od samego rana zapowiadał się niezwykle – wszystkie przedszkolaki nasłuchiwały, czy nie słychać dźwięku dzwonków Św. Mikołaja. Kiedy już przybył w asyście aniołów z wielkim workiem prezentów, dzieci powitały go śpiewając piosenki, recytując wiersze, grając na instrumentach perkusyjnych. Mikołaj pytał dzieci, czy były grzeczne, czy zjadają wszystkie posiłki, a szczególnie owoce, surówki i sałatki. Wszystkie przedszkolaki otrzymały z rąk Św. Mikołaja prezenty i pozowały do pamiątkowego zdjęcia. Wszystkie dzieci zaprosiły Św. Mikołaja za rok, obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne!