Teatrzyk "Szafobajka"

Tym razem znana grupa teatralna "Zielony Melonik" zaprosiła przedszkolaki do obejrzenia nowej propozycji scenicznej, poruszającej, współcześnie często przedstawiany temat samodzielności dzieci. Od najmłodszych lat uczymy dzieci podejmowania mądrych, odpowiedzialnych decyzji, bo przecież później, jako osoby dorosłe powinny potrafić decydować o sobie. Bogaty aranż muzyczny, piękne kostiumy i scenografia stanowiły uzupełnienie spektaklu. Przedszkolaki w aktywny sposób, z pełnym zaangażowaniem brały udział w historii. Spektakl miał za zadanie w sposób przykładowy ukazać i skonfrontować ze sobą zachowania samodzielne i roszczeniowe oraz ich konsekwencje. Teatrzyk został sfinansowany z programu rządowego "Bezpieczna i przyjazna szkoła" i projektu "Przedszkolne Smyki trenują zdrowe nawyki".